סדרת Galaxy S24

סדרת Galaxy S24

סמסונג משיקה את סדרת הדגל גלקסי S24 הכוללת 3 מכשירים: Galaxy S24, S24 Plus ו-S24 Ultra. דגם הפלוס מגיע עם מסך גדול יותר מדגם הבסיס ואילו האולטרה ניצב בראש החץ עם ה-S-Pen המוכר.

שלושת המכשירים זכו לשדרוגים רבים לעומת הדור הקודם כשגולת הכותרת היא תכונות ה-AI שהופכות את הגלקסי לסמארטפון ה-AI הראשון בעולם.

הבינה המלאכותית פותחת עולם חדש של אפשרויות שטרם נראו בסמארטפונים כמו: תרגום שיחה בזמן אמת, אפשריות מתקדמות לעריכת תמונות, חיבור מיילים, עריכת מסמכים ועוד.

מכשירי ה-S23 מגיעים עם המעבדים המהירים ביותר אי פעם במכשירי גלקסי ומערכת קירור הגדולה פי 1.9X מהסדרה הקודמת.

מערך המצלמות של שלושת הדגמים בסדרה משודרג יותר ומבוסס על יכולות AI המעניקות יצירתיות מלאה למשתמשים. דגם הבסיס והפלוס מגיעים עם מצלמה אחורית של 50 מגה פיקסל והאולטרה עם מצלמת 200 מגה פיקסל ובנוסף, הוא מקבל מצלמת טלפוטו חדשה 50 מגה פיקסל, המאפשרת לעשות זום באיכות אופטית מדהימה.

בכל הנוגע לעיצוב, שלושת המכשירים זוכים לעיצוב שטוח וחדשני המעניק להם מראה פרימיום יוקרתי. ה-S24 והפלוס מגיעים עם מסגרת שטוחה, קווים מדויקים ושלדה החזקה יותר ב-23% מהדור הקודם. לעומתם, האולטרה מגיע לראשונה עם שלדה ומסגרת טיטניום, הקשיחה ביותר אי פעם במכשירי הגלקסי, וחזקה יותר ב-56% בהשוואה לדור הקודם.

 
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק